LV Men kasvovoide 75ml 2in1
5,99 €
79,87 €/lTuotetta ei saatavilla verkkokaupasta
Hajusteeton ja väriaineeton voide sopii sekä päivä- että yövoiteeksi. Täyteläinen ja tehokkaasti kosteuttava kasvovoide jättää iholle raikkaan tunteen. Kosteuttavaa glyserolia ja pitkäkestoista antioksidanttia sisältävä voide suojaa ja tasapainottaa ihoa. Kehitetty yhdessä Allergia- ja Astmaliiton kanssa. Valmistettu Suomessa ja tuotteelle on myönnetty Avainlippu-tunnus.
Lasku
Svean laskun avulla voit tutustua tuotteeseen jo ennen ostosten maksamista, ilman korotonta maksuaikaa. Svea lasku mahdollinen yli 5€ tilauksiin.
Erämaksu
Erämaksulaskurin avulla voit katsoa miten maksun voi helposti jakaa pienempiin eriin ja pidemmälle ajalle.
- EAN6414504981224
- BrändiLV MEN
- INCIAqua, Dicaprylyl Ether, Octyldodecanol, Glycerin, Bis-Ethylhexyl Hydroxydimethoxy Benzylmalonate, Octyldodecyl Xyloside, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben
Markkinoija
Berner OyHitsaajankatu 24, 00810 Helsinkiwww.lv.fiAvainlippu
Allergiatunnus